Neden Mega Beton Santralleri

neden mega beton santrali
Yolculuğumuza koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çıktık. Deneyimli ekibimizin katkıları ile dünyanın 52 ülkesinde tercih ediliyoruz. Birçok sektörde olduğu gibi beton santrali sektöründe de lider kuruluş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Mega Beton Santralleri  de tıpkı Mega Mould gibi ticari faaliyetlerine 2015 yılında Mega Export&Import firmasının bünyesi altında başlamıştır.
 
Mega Beton Santralleri ailesi olarak;
30 m³ Beton Santrali (Pan ve Planet Mikserli)
60 m³ Beton Santrali
90 m³ Beton Santrali
120 m³ Beton Santrali
İsteğe göre de özel ölçekli beton santralleri üretiyoruz.
 

İçindekiler

1-Şirket Politikamız

2-Ürün & Kalite Politikamız

3-Beton Santrali Üretim Süreci

4-Beton Santrali Nakliye ve Montaj Sürecimiz

5-Beton Santrali Garanti ve Servis Şartlarımız

6-Fiyat Politikamız

7-Ar&Ge Politikamız

8-Müşteri Memnuniyeti

1-Şirket Politikamız

Firmamızın üretim ve satış planlaması tamamen ihracata göre kurulmuştur. Bu konuda istihdam ettiğimiz deneyimli kadromuz sayesinde sizleri hiçbir konu ile muhatap etmiyoruz. Yalnızca bulunduğunuz ülkenin vergisini ödeyerek, ürünlerinizi kapınızda teslim almanıza olanak sağlıyoruz.
Ayrıca oluşturduğumuz aktivasyon merkezi ile konuştuğunuz dildeki bir temsilcimiz ile 7/24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Böylelikle ülkenizdeki herhangi bir şehirden ürün satın alır gibi rahatça ticaret yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Yaptığımız özel banka anlaşmaları ile leasing veya akreditif ile ticaret yapabilmenize imkan sağlıyoruz. Hazırladığımız kontratları devletin konu ile ilgili birimlerine onaylatıyoruz.
Böylece uluslararası niteliğe sahip olmasına ve doğabilecek aksaklıklarda sizlerin de hakkınızı rahatça arayabilmenize olanak sağlıyoruz

2-Ürün & Kalite Politikamız

Zamanında üretim – zamanında teslimat – zamanında montaj ilkemiz ile müşterilerimizle daha güçlü bağlar kurmayı hedefliyoruz. Sektördeki yenilikleri anlık olarak takip ediyor ve sistemlerimize entegre ediyoruz. Ürünlerimizdeki birinci tercihimiz her zaman kalite olmuştur.
Bunun bir örneği de harç karıştırma mikserlerinde kalitesini ispatlamış İtalyan mikserler kullanmamızdır.
Ayrıca kalite belgelerimiz “ beton santrali sertifikalarımız “ linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz. İmalatını yaptığımız tüm ürünlerin kalitesini “euro uygunluk belgesi” ile tescilliyoruz. Bu sayede satın aldığınız ürünleri, uyum ile ilgili gümrük mevzuatlarına takılmadan bulunduğunuz ülkeye kolaylıkla giriş yapabilmesine olanak sağlıyoruz.

3-Beton Santrali Üretim Süreci

Beton santrali üretimlerimiz 5-7 hafta sürmektedir. Satış kontratı ve gerekli evrak işlemleri yapıldıktan sonra anında üretime başlıyoruz. Bu süre zarfında tesisi kuracağınız alanın projesini ücretsiz olarak size hazırlıyoruz. Biz santralin üretimini yaparken siz de kurulum alanı ile ilgili gerekli hazırlıkları yapıyorsunuz.
İmalatlarda kullanılacak hammadde ve ölçüleri teknik şartnameyle birlikte kontrata yazıyoruz. Böylece üretim sürecini kötü sürprizlere fırsat vermeyecek şekilde standarda bağlıyoruz. Sizlere özel vereceğimiz IP adresini “ beton santrali üretimi linki üzerinde satın aldığınız tesisin üretimini anlık olarak takip edebilirsiniz.

4-Beton Santrali Nakliye ve Montaj Süreci

Santrallerimiz demonte tasarımı sayesinde pek çok santrale göre çok daha az yer kaplamaktadır. Örneğin Promix 120 m³ beton santralimiz her şey dahil 6 adet 40’lık HC konteynere sığmaktadır.
Exwork (fabrika teslimi) çalışmamıza rağmen sizlere nakliye sürecinde her türlü desteği sağlıyoruz. Ayrıca sizde kendi araştırmanızı yapın. Biz de geniş lojistik portföyümüz sayesinde size en uygun teklif çalışması yapıyoruz. İki teklifi de karşılaştırıp sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.
Gönderdiğimiz santralleri  “ beton santrali sevkiyat takip “ linkinden her zaman takip edebilirsiniz. Satın aldığınız tesislerin kurulumu için montaj ücreti almıyoruz. Yaptığımız deneme ve test üretimleri sırasında personelinize gerekli operatörlük eğitimi ile kullanıcı sertifikasını ücretsiz olarak veriyoruz.

5- Beton Santrali Garanti ve Servis Şartlarımız

Ürünlerimize güvenimizin göstergesi olarak 3 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca %5 fiyat farkı ile bunu 5 yıla çıkartabilirsiniz. Son olarak da sektörde bir ilki gerçekleştirerek beton santrali harç karıştırma mikserlerine 1 yıl aşınma sacı garantisi veriyoruz.
Garanti kapsamındaki işlerimizi yurtiçi müdahale süremiz 48 saattir. Yurtdışı ise 72-120 saattir (davetiye isteyen ülkeler hariç). Böylece doğabilecek aksaklıkları en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
Ayrıca stoklu üretim ve yedek parça bulundurmamız sayesinde bekleme sürenizi minimuma indiriyoruz. Böylelikle en kısa sürede olası iş kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

6-Fiyat Politikamız

Şeffaf satış politikası anlayışımız ile web sitemiz üzerinden güncel fiyatlarımızı yayınlayarak kandırılma riskinizi ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca web sitesinde, sosyal medyada, ilan sitelerinde veya farklı dillerde farklı fiyat vermiyoruz. Fiyatlarımız her yerde aynıdır.
Karlılığımızı çok düşük tutarak sabit fiyat garantisi ile müşterilerimize güvenli ticaret yapma imkanı sunuyoruz.
Tamamladığımız projelere ait görselleri ve müşterilerimizin firmamız hakkındaki röportajlarını web sitemizden izleyebilirsiniz. Sizlerin referans araştırması için gereksiz vakit ve para kaybı yaşamanıza engel oluyoruz.
Beton santrali fiyatları “ mızı öğrenmek için linke tıklayabilirsiniz.

7-Ar&Ge Politikamız

Ar-ge faaliyetlerimizi ve yenilikçi üretim çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte tüketici beklentileri, çevresel ve sosyal etkileri dikkate alan bir anlayışla devam ediyoruz. Yüksek teknoloji ve santral üretimindeki tecrübemiz ile her gün yeniliklere devam ediyoruz.

8-Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız kontratları müşterilerimizin tercih ettiği dilde hazırlıyoruz. Bilmediğiniz bir dilde kontrat imzalama zorunluluğunuzu ortadan kaldırmış oluyoruz. Bu sayede farklı bir dilde imzalayacağınız kontratların taraflarca doğru anlaşılamamasından kaynaklanan sorunların önüne geçmiş oluyoruz.
Ticari şartlarımızın satıcı ve alıcıyı karşılıklı koruyan niteliktedir. Tahsilatların üç aşamada ve yalnızca tamamlanan bölümler için yapılır. İçeriğinde olası gecikmeler de maddi zarar görmemeniz için cezai şartları barındırır. Bu sayede müşterilerimize daha rahat ve güvenli bir ticaret ortamının oluşmasını sağlıyoruz.
24 saat online teknik destek hattımız sayesinde web sitemiz üzerinden bize her dilde rahatça ulaşabilmenize olanak sağlıyoruz.

Mega Beton Santralleri

Avrupa standartlarında uygun fiyata kaliteli, ihtiyacınız olan beton santralleri…
beton santrali sektörü lideri