200 m³ BETON SANTRALİ (TWINSHAFT MİKSERLİ)

200 m3 beton santrali scaled

ÜRÜN TANIMI

Hazır beton için gerekli olan çakıl, kum, çimento, su ve katkı gibi hammaddeleri özel olarak hazırlanmış stok bunkerlerinden, önceden belirlenen ve bilgisayar programına yüklenen ölçülerde alarak, mikser de karıştırmak sureti ile hazır beton haline getiren sistemdir. Sistem içerisine aralıksız hammadde beslemesi için ilave edilecek ara bekletme bunkeri sayesinde kapasite %10 kadar artırılabilmektedir.  Beton santralimiz yeterli hammadde sağlandığı sürece her türlü doğa şartlarında 24 saat aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
lagos cimento stok silosu
200 m3 hazir beton santrali nijerya
abuja beton mikseri twinshaft
ibadan hammadde stok bunker
Saatte 200 m³ üretim kapasitesine sahip beton santrallerimiz için projelerinize özel teklif verilmektedir. Bu kapasitedeki talepleriniz için  “Hızlı Teklif Al” formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

HIZLI TEKLİF AL

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üretimlerimizin kalitesi ile dünyanın birçok ülkesinde iz bırakmaya devam ediyoruz.

Birçok farklı ülkeden gelen çeşitli projeler için geliştirdiğimiz çözümlerden elde ettiğimiz deneyimler, bizi dünyanın her an değişen zorlukları ile yüzleşmeye, her türlü doğa şartlarına karşı cesur ve esnek olmaya sevk ediyor. Geleceğe baktığımızda, müşterilerimiz için verimliliği ve karlılığı arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyoruz.

hazir beton santralleri