BİR BETON SANTRALİNİN ÜRETİM SERÜVENİ

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz, her aşamasını büyük bir hassasiyetle planladığımız beton santrallerine ait üretim serüvenini sizlerle paylaşıyoruz. Videonun altındaki bölümlerde bizi tercih etmeniz gereken nedenler ile ilgili aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilir, ticari şartlar ile satın alma aşamalarına ait daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BAZI NEDENLER

neden mega export import

NEDEN MEGA EXPORT & IMPORT

» Tercih edilen dilde kolay iletişim
» Zamanında üretim – teslimat ve montaj
» Sabit fiyat garantisi ile güvenli ticaret
» İhracat için deneyimli kadro ile 7/24 online destek
» Üretim sürecini online takip etme olanağı
» Sevkiyat sürecini online takip etme olanağı
» Ücretsiz altyapı hazırlık projesi ve test üretimi
» Ücretsiz operatörlük eğitimi
» Leasing ve akreditif ile kolay ticaret yapma imkanı
Devamını Oku
neden mega beton santrali

NEDEN MEGA BETON SANTRALLERİ

» Kaliteli ürün – ekonomik fiyat
» Düşük enerji tüketimi – minimum maliyet
» Düşük altyapı ve montaj giderleri
» Minimum personel ile maksimum karlılık
» Her bütçeye uygun otomasyon
» Her dilde kolay kullanılan otomasyon programı
» Farklı enerjide çalışabilen elektrik panoları
» Demonte tasarımı ile ekonomik sevkiyat
» Düşük bakım maliyeti ve her ülkede kolayca bulunan yedek parça
» Bulunduğu yerden kolayca sökülüp başka bir alana taşınabilme özelliği
Devamını Oku
garanti ve servis kosullari

ÖZEL GARANTİ VE SERVİS

» İmalat hatalarına karşı 3 yıl mekanik garanti
» Mikser içi aşınmalara karşı 1 yıl ekstra garanti
» Garanti sonunda ekonomik yedek parça satışı
» Fiyat farkı ile garanti süresini 5 yıla uzatma imkanı
» Garanti taahhütlerinde uluslararası geçerlilik
» Tesise uzaktan bağlantı ile anlık arıza tespiti
» Her parça için minimum 10 yıl depo stoğu bulundurma garantisi
» Arızalarda yurt içindeki tesislerimize maksimum 48 saatte müdahale
» Arızalarda yurt dışındaki tesislerimize maksimum 72-120 saat arası müdahale – (Özel davet ile giriş yapılabilen ülkeler için verilen süreler geçerli değildir)
Devamını Oku

SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

Beton santrali projelerinize göre doğru ihtiyaçlarınızı belirlemek için tercih edeceğiniz dildeki satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Güvenilir ve erişilebilir müşteri hizmetlerinin önemini bildiğimiz için satış ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.
hazir-beton-santrali
Mustafa Çakır
en
Kadir Mersinli
fr
Nadine Farida
ar
Hüseyin Katrib
es
Luis Gonzalez
ru
Wanilla Karimi
İran
Ahmet Saadoon
GÜRCİSTAN
Avtandil Tevzadze

SATIN ALMA AŞAMALARI

Beton santrali satın almak komşu şehrinizden bir ürün almak kadar kolay. Tüm ihracat ve ticari yapı bu kolaylığı sağlayacak şekilde oluşturuldu. Detaylı bilgi için aşağıdaki aşamaları okuyabilir veya satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

beton santrali ticari sartlar
GENEL TİCARİ ŞARTLAR
» Sözleşmelerimizin tümü uluslararası geçerliliğe sahiptir. – (Ticaret ve Sanayi Odası ile İhracatçılar Birliği Tarafından Onaylanmaktadır)
» Tüm fiyatlarımız Ex Works (fabrika teslimi) olarak verilmektedir. Beton santralinin nakliye araçlarına yüklemesi ile ilgili oluşan tüm masraflar firmamıza aittir.
» Müşterilerimizin yapacak oldukları nakliyenin minimum maliyette olması için firmamız gerekli tüm lojistik desteği sağlamaktadır.
» Türkiye dışı satışlarından vergi alınmamaktadır.
» Ödemeler; yapılan resmi sözleşmeye istinaden banka aracılığı ile tahsil edilmektedir. Sipariş başlangıcında %30 — üretim sürecinin yarısında %40 — teslimatta %30 olarak belirlenmiştir.
» Tesisin kurulacağı alan için hazırlamanız gereken altyapı projesi, firmamız tarafından ücretsiz olarak verilecektir.
» Devreye alma ve test üretimi firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Yalnızca montaj ekibinin vize – ulaşım – transfer ve konaklama masrafları alıcıya aittir.
İNCELE
beton santrali sozlesme ve odeme
1.AŞAMA – SÖZLEŞME
» Tercih edeceğiniz dildeki satış asistanımızın yardımı ile ürünlerinizin belirlenmesi
» Belirlenen ürünlere ait en uygun fiyat teklifinin tarafımızca hazırlanması ve onayınıza sunulması
» Belirlenen ürünlere ait teknik şartnamelerin tarafımızca hazırlanması ve onayınıza sunulması
» %30 luk İlk sipariş avansının tarafınızca ödenmesi ile imalat için gerekli hazırlıklara başlanması
İNCELE
beton santrali altyapi ve projelendirme
2.AŞAMA – PROJE
» Mühendislerimiz tarafından belirlenen ürünlere ait imalat projesinin oluşturulması
» Mühendislerimiz tarafından santralin kurulacağı alana ait doğru yerleşim planının tespiti
» Mühendislerimiz tarafından santralin kurulacağı alana ait altyapı projesi oluşturulması
» Hazırlanan imalat ve altyapı projesinin onayınıza sunularak imalatlara başlanması
İNCELE
beton santrali uretim asamasi
3.AŞAMA – ÜRETİM
» Oluşturulan imalat projesine uygun olarak ekipmanların demonte vaziyette üretimi
» Demonte vaziyette ayrı ayrı üretimi yapılan ekipmanların özenle boyanması
» Boyanan ekipmanların nakliyede hacim tutmayacak bölümlerinin birleştirilmesi
» Nakliyede hacim tutacak ekipmanların özenle ayrı ayrı numaralandırılarak paketlenmesi – (Nakliye yapılırken konteynere sığmayacak büyük hacimli ekipmanlar, tesisin kurulacağı alanda montaj ekibimiz tarafından birleştirilecektir)
» %40 lık ara ödemenin tarafınızca yapılması ile ürünlerin sevkiyata hazır hale getirilmesi – (Sözleşme sonrası tarafınıza verilecek IP kamera şifresi sayesinde, kendi beton santralinizin üretim aşamalarını web sitemiz üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz)
İNCELE
beton santrali sevkiyat asamasi
4.AŞAMA – SEVKİYAT
» Üretim tamamlanmadan en az 10 gün önce tarafınıza teslimat günü bilgisinin verilmesi – (Ekonomik fiyatlar ile nakliye yapılabilmeniz için kendi ülkenizdeki nakliye firmalarından fiyat teklifi alabileceğiniz gibi firmamızın bu konuda deneyimli lojistik ekibinden de yardım alabilirsiniz) 
» İhracat ekibimizin tarafından ülkenizin gümrüğünde geçerli olan tüm evrakların hazırlaması – (Firmamız, başta üretime yeterlilik belgesi olmak üzere her ülke gümrüğünde geçerli olan uluslararası sertifikalara sahiptir. Bu sayede gümrük işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, işlerinizi başka bir ülkeden mal alır gibi değil de kendi ülkenizdeki herhangi bir şehirden alır gibi rahatlıkta halledebilirsiniz) 
» %30 luk son ödemenin tarafınızca yapılması ile  ürünlerin sevkiyat araçlarına yüklenmesi – (Sevkiyatı yapılan beton santralinizin izlediği rotayı tarafınıza verilecek konteyner numaraları ile, web sitemiz üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz)
İNCELE
beton santrali montaj ve test uretim
5.AŞAMA – MONTAJ
» Sözleşme imzalandıktan sonra mühendis ekibimiz tarafından size verilen altyapı projesinin hazırlandığına dair firmanızdan onay alınması
» Montaj için gerekli ekipmanları tarafınızca hazırlandığına dair firmanızdan onay alınması
» Montaj yapılacak tarihin belirlenmesi ve montaj ekibimiz ülkenize girebilmesi için gerekli vizelerin alınması
» Montaj ekibimizin belirlenen tarihte ulaşımı ve beton santralinizin kurulması
» Kurulan beton santraline ait deneme üretimlerinin yapılarak tarafınızca belirlenecek yetkili personele operatörlük eğitiminin verilmesi
İNCELE

MEGA EXPORT BÜNYESİNE DAHİL OLUN

Her yıl markamızı geliştirmek, müşterilerimize en iyi ürünler ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Her türlü beton santrali projesine uygun kaliteli üretimlerimiz ile kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyoruz. Bu hikayeye sizde dahil olmak için iletişime geçebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimizin tamamı imalat hatalarına karşı 3 yıl mekanik garantilidir. Ayrıca mikser aşınma sacları kullanımdan dolayı eskimelere karşı 1 yıl ekstra garantilidir. %5 fiyat farkı ile garanti sürenizi 3+2=5 yıla kadar çıkarabilme imkanınız vardır.

Herhangi bir firmadan satın alacağınız beton parke – bordür – briket makinesinin ihtiyacı olan harcı beton santralinizin mikserinden elde edebilirsiniz. Burada mikser seçiminiz ve imalatı yaptığınız sahanın yerleşim planı çok önemlidir. Uzman ekibimiz ile tesisiniz için tasarlayacağımız proje sayesinde tek bir beton santrali ile hem hazır beton hem de beton parke – bordür – briket gibi imalatlar yapabilirsiniz.

Beton santrali üretimlerimizde alıcıların her ülkede kolaylıkla bulunabileceği kaliteli yedek parçalar ile imalat yapıyoruz. Üretimini yaptığımız ekipmana ait kullanılan tüm yedek parçaları, teknolojik yenilik ve değişiklikler olsa dahi 10 yıl depo stoğumuzda tutarak alıcılarımızı mağdur etmiyoruz.

Firmamız Mega Beton Santralleri olarak dünyanın birçok ülkesindeki aracılardan talep almaktayız. Aracılar üzerinden yapılan satışlarda marka değerimizi korumak adına ortaya çıkan sorunlardan dolayı özellikle Avrupa, Afrika, Körfez ve Latin Amerika ülkelerinde yalnızca bayimiz olan firmalar ile çalışmaktayız. Bayilik talepleriniz ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, başta üretime yeterlilik belgesi olmak üzere her ülke gümrüğünde geçerli olan uluslararası sertifikalara sahiptir. Bu sayede gümrük işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, işlerinizi başka bir ülkeden mal alır gibi değil de kendi ülkenizdeki herhangi bir şehirden alır gibi rahatlıkta halledebilirsiniz.

Üretimi ve sevkiyatı tamamlanan beton santrallerimize sahanızda montaj ile test üretimleri yapılması için herhangi bir ekstra ücret talep etmiyoruz. Ayrıca test üretimleri sonrasında firmanızın belirleyeceği bir yetkiliye tüm sistemin çalıştırılması, ekipman bakımlarının yapılması hakkında gerekli operatörlük eğitimini ücretsiz olarak veriyoruz.

Beton santraline ait sözleşmelerin karşılıklı olarak imzalanmasından sonra size verilecek özel kamera sistemimizin IP adresi ile web sitemiz üzerinden yaptığımız imalatı canlı olarak izleyebilir, her aşamasını bulunduğunuz yerden görüntüleyebilirsiniz.

Beton santraline ait üretim aşaması tamamlandıktan  sonra sevkiyat sürecini lojistik destek ekibimizin sizlere vereceği konteyner numarası ile ürünlerin izlediği rotayı canlı olarak takip edebilirsiniz.

ONLINE TAKİP

Siparişini vermiş olduğunuz beton santrallerini size vereceğimiz özel IP adresinden üretim aşamasını canlı olarak takip edebilirsiniz. Üretimi tamamlanan beton santrallerinin sevkiyat sürecini size vereceğimiz kargo takip numarası üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizin Üretimini Canlı Takip Edin

Yapılan anlaşma sonrası müşterilerimize verilen IP adresi ile görüntülenebilir.

Siparişlerinizin Sevkiyatını Canlı Takip Edin

Yapılan anlaşma sonrası müşterilerimize verilen konteyner numarası ile görüntülenebilir.