30 m³ BETON SANTRALİ (PAN MİKSERLİ)

30 m³ beton santrali

ÜRÜN TANIMI

Hazır beton için gerekli olan çakıl, kum, çimento, su ve katkı gibi hammaddeleri özel olarak hazırlanmış stok bunkerlerinden, önceden belirlenen ve bilgisayar programına yüklenen ölçülerde alarak, mikser de karıştırmak sureti ile hazır beton haline getiren sistemdir. Mikserin karıştırma kapasitesi: saatte 30 m³’tür. Sistem içerisine aralıksız hammadde beslemesi için ilave edilecek ara bekletme bunkeri sayesinde kapasite 38 m³’e kadar çıkarılabilmektedir.  Beton santralimiz yeterli hammadde sağlandığı sürece 24 saat aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

30 m3 senegal dakar beton santrali
senegal dakar cimento stok silo
senegal dakar beton mikseri pan
senegal dakar agrega bunkeri
Senegal’e Satışını Gerçekleştirdiğimiz Mega Promix 30 m³ Pan Mikserli Beton Santraline Ait Satış Hikayesini Sizlerle Paylaşıyoruz

Afrika’nın kalbinde yer alan Senegal, Dakar şehrinde bulunan müşterimiz projelerinde kullanmak üzere beton santrali arayışındaydı. İnternetten yaptığı araştırmalar sonucunda web sitemiz üzerinden bize ulaşarak kendi tercih ettiği dilde ön görüşmeyi gerçekleştirdik. Müşterimiz kısa sürede üretimlerimizi yerinde görmek için fabrikamızı ziyarete geldi.

Deneyimli satış ekibimiz ile müşterimizin yapmış olduğu ortak çalışma sonucunda saatte 30 m³ üretim kapasitesine sahip beton santrali anlaşması imzalandı. İmzalanan anlaşma doğrultusunda hazırlanacak ürünler ve gerekli altyapı projesi için uzman mühendis ekibimiz çalışmalarına başladı.

Hazırlanan projelere müşterimizden alınan onay sonrasında üretim ekibimiz beton santrali imalatını 3 hafta gibi bir sürede tamamladı. Müşterimiz “Üretim Takip Sistemi” sayesinde kendisine ait beton santrali imalatının her aşamasını takip etme fırsatı oldu.

Vermiş olduğumuz lojistik destek sayesinde nakliye ücreti çok daha uygun fiyata Senegal’e sevk edildi ve deneyimli montaj ekibimiz 4 gün gibi kısa bir sürede kurulum işlemini tamamladı. Kurulan beton santraline ait test üretimleri ve operatörlük eğitimi başarıyla gerçekleştirildi.

Müşterimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için her aşamada dikkatli ve özverili bir şekilde çalıştık. Kurulumunu yaptığımız bu tesisin kısa bir çalışma videosunu da hazırladık. Üretimini yaptığımız beton santrallerine ait daha fazla video izlemek için “YouTube kanalımızı takip edebilir, tesislerimize ait güncel fiyat teklifi almak için yandaki “Hızlı Teklif Al” formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

30 m³ BETON SANTRALİ TEKNİK VERİLER

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üretimlerimizin kalitesi ile dünyanın birçok ülkesinde iz bırakmaya devam ediyoruz.

Birçok farklı ülkeden gelen çeşitli projeler için geliştirdiğimiz çözümlerden elde ettiğimiz deneyimler, bizi dünyanın her an değişen zorlukları ile yüzleşmeye, her türlü doğa şartlarına karşı cesur ve esnek olmaya sevk ediyor. Geleceğe baktığımızda, müşterilerimiz için verimliliği ve karlılığı arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyoruz.

hazir beton santralleri