90 m³ BETON SANTRALİ (TWINSHAFT MİKSERLİ)

90 m3 beton santrali scaled

ÜRÜN TANIMI

Hazır beton için gerekli olan çakıl, kum, çimento, su ve katkı gibi hammaddeleri özel olarak hazırlanmış stok bunkerlerinden, önceden belirlenen ve bilgisayar programına yüklenen ölçülerde alarak, mikser de karıştırmak sureti ile hazır beton haline getiren sistemdir. Mikserin karıştırma kapasitesi: saatte 90 m³’tür. Sistem içerisine aralıksız hammadde beslemesi için ilave edilecek ara bekletme bunkeri sayesinde kapasite 102 m³’e kadar çıkarılabilmektedir.  Beton santralimiz yeterli hammadde sağlandığı sürece 24 saat aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

90 m3 gurcistan beton santrali 1
gurcistan kutaisi cimento stok silosu
gurcistan tiflis beton mikseri twinshaft
gurcistan batum bunkeri
Gürcistan’a Satışını Gerçekleştirdiğimiz Mega Promix 90 m³ Twinshaft Mikserli Beton Santraline Ait Satış Hikayesini Sizlerle Paylaşıyoruz

Müşterimiz Gürcistan’ın Kutaisi bölgesinde yeni inşaat projelerinde kullanmak için beton santrali araştırıyordu. İnternette yaptığı araştırmalarda web sitemizi inceledikten sonra ortaklarıyla birlikte ofisimize ziyarete geldiler. Daha sonra fabrikamızda üretim aşamasında olan birçok beton santralini yakından incelediler.

Mühendislerimiz harç karıştırma mikseri konusunda büyük şüpheleri olan müşterimize “İtalyan Twinshaft Mikser“ hakkında detaylı bilgi verdi. 1 yıl aşınma sacı garantisi vermemiz de ürünümüzün kalitesini ispatlamaktadır. Müşterimiz ile ihtiyaçlarına göre tasarladığımız saatte 90 m³ beton üretebilen Promix 90.TW üzerinde anlaşma imzaladık.

Konusunda uzman mühendis ekibimiz ücretsiz olarak sunduğumuz projelendirme ve altyapı hazırlık çalışmalarını tamamladı. İmalatta görevli arkadaşlarımız 4 hafta da üretimi tamamlarken müşterimiz ise “Üretim Takip Sistemi” üzerinden siparişini verdiği beton santrali imalatını takip ediyordu.

Gürcistan ile ticari ilişkilerimizin iyi olması nedeniyle lojistik ekibimiz normal fiyattan çok daha düşük bir fiyata sevkiyat işlemini gerçekleştirdi. Montaj işlemini yapan personelimiz 4 gün gibi kısa bir sürede beton santrali kurulumunu bitirdi. Test üretimi tamamlanırken ücretsiz olarak verdiğimiz operatörlük eğitimi süreci de başarı ile tamamlandı.

Müşterimize yeni projelerinde başarılar diliyoruz. Çalışırken büyük keyif aldığımız 90 m³’lük beton santralinin kısa bir videosunu da sizlere sunuyoruz. Beton santrallerine ait daha fazla video için “YouTube” kanalımızı takip edebilir, tesislerimize ait güncel fiyat teklifi almak için yandaki “Hızlı Teklif Al” formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

90 m³ BETON SANTRALİ TEKNİK VERİLER

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üretimlerimizin kalitesi ile dünyanın birçok ülkesinde iz bırakmaya devam ediyoruz.

Birçok farklı ülkeden gelen çeşitli projeler için geliştirdiğimiz çözümlerden elde ettiğimiz deneyimler, bizi dünyanın her an değişen zorlukları ile yüzleşmeye, her türlü doğa şartlarına karşı cesur ve esnek olmaya sevk ediyor. Geleceğe baktığımızda, müşterilerimiz için verimliliği ve karlılığı arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyoruz.

hazir beton santralleri