beton santralleri imalati

HAKKIMIZDA

Mega Beton Santralleri ticari faaliyetlerine 2015 yılında Mega Export Import firmasının bünyesi altında başlamıştır. Mega Beton Santralleri ailesi olarak sabit beton santralleri üretmekteyiz. Sektörün hazır beton santrali ihtiyacını en düşük maliyet ve en kaliteli şekilde karşılamak için Mega Beton Santralleri  toplamda 8000 m² lik bir alana kurulmuştur. Günümüz modern tesisinde son teknoloji ve tecrübesi ile santraller üretmekteyiz.

Beton santrali üretiminde bünyemizde bulundurduğumuz deneyimli kadro, son teknoloji ve kaliteli ham madde marka değerimizi yükselten başlıca faktörlerdendir. Doğru kalitede ham madde seçimi ve stoklu ham madde temini ile ekonomik fiyata beton santrali tesisi üretmemiz 52 ülkede tercih edilmemize olanak sağlamıştır.

Mega Beton Santralleri’nin ulaşmış olduğu bu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Kuruluşumuzdan beri süre gelen profesyonellik, dürüstlük, yenilikçilik ve pazarı geliştirme özellikleri ile istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız beton santrali üretimi sektörünün saygınlığını kazanmıştır. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, güçlü idari ve mali yapısı ile öncü firma özelliğini günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir. Üretimini yaptığımız beton santrallerinin, kalitesi tescillenmiş ham madde kullanmayı ve taahhüt ettiği tarihte teslim etmeyi temel prensip olarak belirlemiştir.

Kalite Politikamız

Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ve mutlu müşteri felsefesini esas alarak, siz müşterilerimiz için her zaman en iyisini üretiyoruz ve üretmeye devam edeceğiz. Kalite anlayışımız gereği Mega Beton Santralleri ailesi olarak tüm enerjimizle, son teknoloji ve yüksek bilgi birikimimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dünyanın dört bir yanındaki Mega Beton Santralleri tesislerine sahip mutlu müşteri portföyümüz bunun bir ispatı niteliğindedir.

Lojistik & Servis

Prensiplerimizin gereği olarak müşterilerimizin haklarını korumayı ve müşterilerimizin yanında olmayı ilke edindik. Lojistik faaliyetlerde en kaliteli hizmeti, dünyanın her yerine en kısa sürede sevkiyat ve 7/24 müşteri destek hattı ile hizmetinizdeyiz. Siparişini vermiş olduğunuz beton santrallerinin üretimini 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz, sevkiyatını online olarak takip edebilirsiniz.

Konusunda uzman 100’den fazla deneyimli personel ile imalatlarımızın kalite standartını sürekli en üst seviyede tutuyoruz.
turkiye beton santralleri imalati
8 farklı dilde müşteri temsilcilerimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni projeler ve çözümler üretmeye hazırız.
turkiye beton santrali uretimi