MEGA BETON SANTRALLERİ

beton-santrali-üretimi

Siparişlerinizin Üretimini Canlı Takip Edin

Yalnızca müşterilerimize verilecek İP adresi ile görüntülenebilir.

Siparişlerinizin Sevkiyatını Canlı Takip Edin

Yalnızca müşterilerimize verilecek konteyner numarası ile görüntülenebilir.

Sertifikalar

Sertifikalarımızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

beton santrali imalati

HAKKIMIZDA

Mega Beton Santralleri ticari faaliyetlerine 2015 yılında Mega Export Import firmasının bünyesi altında başlamıştır. Mega Beton Santralleri ailesi olarak sabit beton santralleri üretmekteyiz.

    • 30 m³/h Pan Mikserli Beton Santrali
    • 30 m³/h Planet Mikserli Beton Santrali
    • 60 m³/h Twin Shaft Mikserli Beton Santrali
    • 90 m³/h Twin Shaft Mikserli Beton Santrali
    • 120 m³/h Twin Shaft Mikserli Beton Santrali

Sektörün hazır beton santrali ihtiyacını en düşük maliyet ve en kaliteli şekilde karşılamak için Mega Beton Santralleri olarak toplamda 8000 m² lik bir alana kurulmuştur. Günümüz modern tesisinde son teknoloji ve tecrübesi ile santraller üretmekteyiz.

Beton santrali üretiminde bünyemizde bulundurduğumuz deneyimli kadro, son teknoloji ve kaliteli ham madde marka değerimizi yükselten başlıca faktörlerdendir.

Doğru kalitede ham madde seçimi ve stoklu ham madde temini ile ekonomik fiyata beton santrali tesisi üretmemiz 52 ülkede tercih edilmemize olanak sağlamıştır.

Mega Beton Santralleri’nin ulaşmış olduğu bu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Kuruluşumuzdan beri süre gelen profesyonellik, dürüstlük, yenilikçilik ve pazarı geliştirme özellikleri ile istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız beton santrali üretimi sektörünün saygınlığını kazanmıştır.

Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, güçlü idari ve mali yapısı ile öncü firma özelliğini günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir. Üretimini yaptığımız beton santrallerinin, kalitesi tescillenmiş ham madde kullanmayı ve taahhüt ettiği tarihte teslim etmeyi temel prensip olarak belirlemiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ve mutlu müşteri felsefesini esas alarak, siz müşterilerimiz için her zaman en iyisini üretiyoruz ve üretmeye devam edeceğiz. Kalite anlayışımız gereği Mega Beton Santralleri ailesi olarak tüm enerjimizle, son teknoloji ve yüksek bilgi birikimimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dünyanın dört bir yanındaki Mega Beton Santralleri tesislerine sahip mutlu müşteri portföyümüz bunun bir ispatı niteliğindedir.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Ar-ge faaliyetlerimizi ve yenilikçi üretim çalışmalarımızı, tüketici beklentileri, çevresel ve sosyal etkileri dikkate alan bir anlayışla tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Yüksek teknoloji ve santral üretimindeki tecrübemiz ile her gün yeniliklere devam ediyoruz.

LOJİSTİK & SERVİS

Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ve mutlu müşteri felsefesinin gereği olarak müşterilerimizin haklarını korumayı ve müşterilerimizin yanında olmayı ilke edindik. Lojistik faaliyetlerde en kaliteli hizmeti, dünyanın her yerine en kısa sürede sevkiyat ve 7/24 müşteri destek hattı ile hizmetinizdeyiz. Siparişini vermiş olduğunuz beton santrallerinin üretimini 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz. Ürün tedarik sonrası oluşabilecek herhangi bir arıza kaynaklı problemlerde, konusunda uzman ekibimiz ve servis personelimiz ile anında çözüm odaklı sonuçlar üreterek olası iş kayıplarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Saygılarımızla, Veysel BEYAZLI – Yönetim Kurulu Başkanı

Siparişlerinizin Üretimini Canlı Takip Edin

Yalnızca müşterilerimize verilecek İP adresi ile görüntülenebilir.

Siparişlerinizin Sevkiyatını Canlı Takip Edin

Yalnızca müşterilerimize verilecek konteyner numarası ile görüntülenebilir.

Sertifikalar

Sertifikalarımızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.