120 m3 BETON SANTRALİ (TWINSHAFT MİKSERLİ)

120-m3-beton-santrali

ÜRÜN TANIMI

Hazır beton için gerekli olan çakıl, kum, çimento, su ve katkı gibi hammaddeleri özel olarak hazırlanmış stok bunkerlerinden, önceden belirlenen ve bilgisayar programına yüklenen ölçülerde alarak, mikser de karıştırmak sureti ile hazır beton haline getiren sistemdir. Mikserin karıştırma kapasitesi: saatte 120 m³’tür. Sistem içerisine aralıksız hammadde beslemesi için ilave edilecek ara bekletme bunkeri sayesinde kapasite 135 m³’e kadar çıkarılabilmektedir.  Beton santralimiz yeterli hammadde sağlandığı sürece 24 saat aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

irak bagdat cimento silosu
irak 120 m3 beton santrali
irak kerkuk beton mikseri twinshaft
irak erbil bunker
Irak’a Satışını Gerçekleştirdiğimiz Mega Promix 120 m³ Twinshaft Mikserli Beton Santraline Ait Satış Hikayesini Sizlerle Paylaşıyoruz

Irak’ın Erbil bölgesinde bulunan müşterimiz büyük inşaat projelerinde kullanmak için internette birçok web sitede beton santrali aramaktaydı. Ana dilinde ve en kısa sürede kendisine geri dönüş yaptığımız müşterimiz 3 gün sonra ofisimizi ziyarete geldi.

Fabrikamızda ise müşterimiz, 1 yıl aşınma sacı garantisi verdiğimiz “İtalyan Twinshaft Mikserini” detaylıca inceledi. Deneyimli satış ekibimizle birlikte büyük inşaat projelerine uygun olarak tasarlanan, saatte 120 m³ beton üretebilen Promix 120.TW konusunda anlaşma sağlandı.

Mühendis ekibimiz ve saha ekibimiz bu büyük tesisin projelendirilmesi ile altyapı hazırlık çalışmalarını tamamladı. Konusunda tecrübeli imalat ekibimiz 4 haftada üretimi gerçekleştirdi.  Müşterimiz Üretim Takip Sistemiüzerinden verdiğimiz IP adresi ile beton santralinin üretimini canlı olarak izleyince fabrikamızı tekrar ziyaret etme gereği duymadı.

Lojistik destek ekibimizin geniş ağı ve detaylı çalışması sayesinde Irak sevkiyatı çok daha uygun fiyata gönderildi. Montaj ekibimiz ise 5 günlük bir çalışmanın ardından kurulum işlemini tamamladı. Ücretsiz olarak verdiğimiz operatörlük eğitimi başarıyla gerçekleştirilirken, test üretimlerinde ise herhangi bir sorun yaşamadık.

Yeni inşaat projelerinde müşterilerimize başarılar diliyoruz. 120 m3 beton santralinin her aşamasında çalışmaktan çok keyif aldık. Ayrıca hem müşterimiz hem de sizler için beton santralinin kısa bir videosunu yaptık. Beton santrallerine ait daha fazla video için YouTube kanalımızı takip edebilir, tesislerimize ait güncel fiyat teklifi almak için yandaki “Hızlı Teklif Al” formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

120 m3 BETON SANTRALİ TEKNİK VERİLER

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üretimlerimizin kalitesi ile dünyanın birçok ülkesinde iz bırakmaya devam ediyoruz.

Birçok farklı ülkeden gelen çeşitli projeler için geliştirdiğimiz çözümlerden elde ettiğimiz deneyimler, bizi dünyanın her an değişen zorlukları ile yüzleşmeye, her türlü doğa şartlarına karşı cesur ve esnek olmaya sevk ediyor. Geleceğe baktığımızda, müşterilerimiz için verimliliği ve karlılığı arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyoruz.

hazir beton santralleri