60 m³ BETON SANTRALİ (TWINSHAFT MİKSERLİ)

60 m³ beton santrali

ÜRÜN TANIMI

Hazır beton için gerekli olan çakıl, kum, çimento, su ve katkı gibi hammaddeleri özel olarak hazırlanmış stok bunkerlerinden, önceden belirlenen ve bilgisayar programına yüklenen ölçülerde alarak, mikser de karıştırmak sureti ile hazır beton haline getiren sistemdir. Mikserin karıştırma kapasitesi: saatte 60 m³’tür. Sistem içerisine aralıksız hammadde beslemesi için ilave edilecek ara bekletme bunkeri sayesinde kapasite 72 m³’e kadar çıkarılabilmektedir.  Beton santralimiz yeterli hammadde sağlandığı sürece 24 saat aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

rusya krasnodar 60 m3 beton santrali
rusya krasnodar cimento silosu
rusya krasnodar beton mikseri twinshaft
rusya krasnodar bunker
Rusya’ya Satışını Gerçekleştirdiğimiz Mega Promix 60 m³ Twinshaft Mikserli Beton Santraline Ait Satış Hikayesini Sizlerle Paylaşıyoruz

Rusya Adigey Cumhuriyeti’nin başkenti Maykop’daki müşterimiz yeni bir yatırım yapmak için beton santrali aramaktaydı. Bölgeye özel yaptığımız pazarlama faaliyetleri sırasında müşterimiz ile tanıştık. Rusya para birimi ruble ile beton santrali satın alma kolaylığının olması, 3 yıl mekanik garantinin yanı sıra 1 yıl da mikser aşınma sacı garantisi vermemizden etkilenen müşterimiz 2 gün sonra ilk olarak satış ofisimizi ardından ise imalatlarımızı görmek için fabrikamızı da ziyaret etti.

Karşılıklı fikir alışverişi ve müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli projelerde kullanılacak saatte 60 m³ beton üreten Twinshaft mikserli Promix 60.TW üzerinde anlaşma sağlandı.

Tesis için gerekli projelendirme ve altyapı hazırlık çalışmaları mühendis ekibimiz tarafından ücretsiz olarak hazırlandı. Üretim Takip Sistemi üzerinden siparişini verdiği beton santralinin imalatını takip eden müşterimiz ekstra 1 adet daha silo eklenmesini istedi. Ekstra talebine rağmen tahmini üretim süresinden daha önce biten beton santralini 25 günde tamamlandı.

Üretimin erken tamamlanmasından dolayı lojistik ekibimiz çok daha uygun fiyata Maykop bölgesine sevkiyatı gerçekleştirdi.  Hava şartlarına rağmen montaj ekibimiz beton santrali kurulum işlemini 4 günde tamamladı. Test üretimlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Ücretsiz olarak verdiğimiz operatörlük eğitimi de başarı ile tamamlandı.

Montajını tamamladığımız 60 m³’lük beton santralinin kısa bir videosunu da hazırladık. Müşterimizin yapmış olduğu yatırımın karşılığını alabilmesini temenni eder ve başarılı olmasını dileriz. Beton santrallerine ait daha fazla video için YouTube kanalımızı takip edebilir, tesislerimize ait güncel fiyat teklifi almak için yandaki “Hızlı Teklif Al” formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

60 m³ BETON SANTRALİ TEKNİK VERİLER

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üretimlerimizin kalitesi ile dünyanın birçok ülkesinde iz bırakmaya devam ediyoruz.

Birçok farklı ülkeden gelen çeşitli projeler için geliştirdiğimiz çözümlerden elde ettiğimiz deneyimler, bizi dünyanın her an değişen zorlukları ile yüzleşmeye, her türlü doğa şartlarına karşı cesur ve esnek olmaya sevk ediyor. Geleceğe baktığımızda, müşterilerimiz için verimliliği ve karlılığı arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyoruz.

hazir beton santralleri