MEGA 30.PL BETON SANTRALİ

ÜRÜN TANIMI : 30 m³ Sabit Beton Santralinde Hazır Beton İçin Gerekli Olan Çakıl, Kum, Çimento, Su Ve Katkı Gibi Hammaddeleri Özel Olarak Hazırlanmış Stok Alanlarından , Önceden Belirlenen Ve Bilgisayar Programına Yüklenen Ölçülerde Alarak, Mikser De Karıştırmak Sureti İle Hazır Beton Haline Getiren Sistemdir.Mikserin Karıştırma Kapasitesi : Saatte 30 m³ Tür. Sistem Tüm İşlem Komutlarını Bilgisayara Yüklenmiş Programdan Alır Ve Hazırladığı Betonu Özel Ekipmanları Sayesinde Transmiksere Kolayca Aktarır. Yeterli Hammadde Sağlandığı Sürece Beton Snatrali 24 Saat Aralıksız Çalışabilecek Şekilde Tasarlanmıştır.
30-m3-planet-mikser-beton-santrali-fiyatı

30.PL DİĞER BİLGİLER

ÖZELLİKLERİ : Demonte Vaziyette Hazırladığımız Beton Santralimiz İhtiyaç Halinde İstenilen Yere Kolayca Sökülüp Taşınabilir. Ergonomik Tasarımı Sayesinde Nakliyede Büyük Avantaj Sağlar. Enerji Sarfiyatı Aynı Kapasitedeki Diğer Santrallere Göre Çok Daha Azdır. Tüm Yedek Parçaları Dünyanın Her Yerinde Kolaylıkla Bulunabilir.

TİCARİ VERİLER : PROMİX 30-PL Tesisimiz İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum Ve hammadde Stok Sahası Minimum 750 m² Olmalıdır. Toplam Sevkiyat Hacmi 3 Adet 40’lık HC Konteyner’ dir. Tesisin Kurulacağı Alanı İle İlgili Alıcının Hazırlaması Gereken Altyapı Projesi Firmamız Tarafından Ücretsiz Verilmektedir. Tüm Ekipmanlar İmalat Hatasına Karşı 3 Yıl Garantilidir Ve Dünyanın Her Yerine 72 Saat De Müdahale Garantimiz Vardır.

PROMIX 30.PL ÇALIŞMA VİDEOMUZ

Play Video about 30 luk beton santrali pl

DİĞER KAPASİTELERDEKİ SANTRALLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN