PROMIX BETON SANTRALİ

promix-beton-santrali

Mega beton santrali Mega Export – Import firmasının bir alt kuruluşu olarak 2005 yılında Trabzon / Türkiye’de kurulmuştur. 10.000 M²’lik modern bir fabrikaya sahiptir.

8 farklı dilde 7/24 canlı olarak hizmet vermektedir. Dünyanın 52 farklı ülkesine satış gerçekleştirmekle beraber bu sayıyı her geçen gün artırmaktadır. Tecrübeli yönetim ve üretim kadrosu ile modern tesislerimiz de en iyisini üretmeye devam ediyoruz.

Neden Biz?

Üretim planlamamızı ve satış altyapımızı en kolay ithalat ve ihracat yapılacak şekilde oluşturduk ve 7/24 olarak ana dilinizde hizmet sunuyoruz.

Yapmanız gereken ekstra 2 şey bulunmaktadır: nakliye ücretini ve gümrük vergisini ödemek. En düşük nakliye ücretini ödemeniz için gerekli araştırmalarımız anlaşmalarımızı yapıyoruz.

Geriye kalan her şeyi bu iş için kurmuş olduğumuz ekibimiz halletmektedir. Kurmuş olduğumuz bu ekip sayesinde ülkenizin herhangi bir şehrinden beton santral satın alıyormuş gibi Trabzon / TÜRKİYE ‘den satın alabilirsiniz.

Kurulum projenizi ve tesis montajını ücretsiz olarak yapıyoruz. Ardından gerekli testleri yapıp ilk betonu birlikte ürettikten sonra tesis anahtarını size teslim ediyoruz.

Nasıl Oluyor?

-Şeffaflık politikamız gereği web sitemizde fiyatımızı yayınlıyoruz. Böylelikle fiyat üzerinden kandırılmanızı engelliyor ve diğer firmalar ile kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlıyoruz.

-Kaliteli ürün anlayışımız sözde değildir.

ISO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası

CE Sertifikası

OHSAS 18001 Sertifikası

Ve diğer sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

-Bir diğer kalite ispatımız ise referanslarımızdır. Mega Beton Santrali Ailesi Üyelerimizin (müşterilerimizin) röportajlarını izleyebilirsiniz. Bizi araştırmak için ekstra zaman ve para harcamanıza gerek yok. Videolarımızı izleyebilirsiniz.

-Fazlasını değil, ihtiyacınız olanı ve bütçenize uygun kampanya teklifimizi sunuyoruz.

-Diğerleri gibi 6 ay, 12 ay, 18 ay değil tam 36 ay garanti veriyoruz. Çünkü kendimize bu konuda güveniyoruz.

-Sözleşmemizi sadece İngilizce veya farklı anlamadığınız bir dilde yapmıyoruz. Tercih ettiğiniz ana dilinizde yapıyoruz. Böylelikle sözleşmedeki farklı dilden dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldırıyoruz.

-İmzaladığınız satış sözleşmesi hem sizleri hem de bizleri eşit derecede güvence altına almaktadır. Böylece ortaya çıkabilecek adaletsiz durumların önüne geçiyoruz.

-Üretimde kullandığımız hammaddeleri ve ölçüleri, teknik şartname il birlikte sözleşmeye yazarak kötü sürprizlere son veriyoruz.

-Olası gecikmelerden doğacak maddi zararları, sözleşmenin alıcı ve satıcıyı eşit derecede koruduğu için cezai şartlar bulunmaktadır. Böylelikle daha rahat ve güvenilir bir ticaret ilişkisi sağlıyoruz.

-Satın aldığınız beton santrali tesisimiz üretim aşamasından siz istemeden fotoğraflar ve videolar göndererek süreçten sizi haberdar ediyoruz. Belirlenen zamanda ve şartlarda sizi görüntülü arayarak tesisinizin üretimini canlı olarak aktarıyoruz.

-Tüm nakliye sürecini web sitemizden konteyner no ile ya da konşimento numarası ile 7/24 canlı olarak takip edebilirsiniz.

-Tüm ürünlerimizi EURO uygunluk belgesi ile tescilledik. Böylelikle beton santrali tesisini ülkenize uyum ile ilgili gümrük mevzuatlarına takılmadan rahatlıkla girişi sağlanmaktadır.

-Tesisle birlikte aynı anda tecrübeli montaj ekibimiz size ulaşıyor ve daha önce söylediğimiz gibi kurlumu ücretsiz olarak yapıyorlar. Ardından gerekli testleri yapıyoruz ve ilk betonu birlikte üretiyoruz. Personelinize gereken operatörlük eğitimi ve kullanıcı sertifikasını da ücretsiz veriyoruz.

-36 ay boyunca vermiş olduğumuz garanti sürecinde yurt içi 48 saat, yurt dışı 72 saat gibi kısa bir sürede oluşabilecek sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Böylelikle oluşabilecek maddi kayıplara karşı zararınızı minimuma indiriyoruz.

-Yedek parçalarımızı dünyanın her yerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

-7/24 canlı teknik destek ve müşteri destek hattımız ile bir telefon uzağınızdayız.

-Buyurun gelin fabrikamızı, ofisimizi ziyaret edin. Memnun kalmazsanız geri dönüş uçak biletiniz bizden.

MEGA BETON SANTRALLERİ